Геращенко назвала ганьбою ситуацію із обміном полонених і звинуватила всі сторони

Прогрес у гуманітарних питаннях відсутній, наголошує парламентар. 

Пропозиції України щодо обміну полоненими не знаходять підтримки, були звільнені лише 12 заручників. Про це заявила Про це віце-спікер ВР і представник в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

За її словами, попри анонсований режим тиші щодня продовжують гинути люди.

"Ми побачили на практиці: 3 дні не стріляють, поки йде саміт у Китаї, для того, щоб продемонструвати, начебто є якісь там "успіхи" – і що ми бачимо останні дні: щодня загиблі, щодня поранені", – сказала вона в ефірі "112 каналу".

При цьому, вона наголосила, що прогресу у гуманітарному питанні немає.

"По гуманітарному аспекту - нуль взагалі. 12 звільнених заручників – це ганьба. І жодна пропозиція України не знаходить підтримки. Хто за це несе відповідальність? Всі сторони" – додала віце-спікер.

Геращенко наголосила, що Україна готова до "серйозних компромісів" заради звільнення заручників, але про що саме йдеться не пояснила.

Представниця України у гуманітарній підгрупі додала, що українська сторона наполягатиме на звільненні полонених та має жорстко поставити питання допуску представників "Червоного хреста" на Донбасі.

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко заявляла, що станом на 14 вересня у полоні бойовиків перебувають 112 людей, у тому числі й військові. Вона додала, що кількість полонених збільшилась через необережність силовиків.


Залиште свій коментар

Наступна публікація