Геращенко назвав рішення Кабміну щодо Степанова "політичною розправою"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проти відставки Степанова виступив тільки Аваков.

Народний депутат, радник міністра МВС Антон Геращенко вважає, що відставка голови Одеської ОДА Максима Степанова, яку погодив Кабінет міністрів, є "політичною розправою". Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Сьогодні Кабінет Міністрів Петра Порошенка погодив безпідставну відставку голови Одеської ОДА Максима Степанова, який відмовився бути де факто співробітником виборчого штабу чинного президента", - заявив Герщенко.

За його словами, "проти політичної розправи над Максимом Степановим висловився і проголосував всього один міністр - Арсен Аваков".

Нагадаємо, 8 квітня на сайті президента з'явилися укази, датовані 6 квітня, якими Степанова усувають від посади голови Одеської ОДА, його обов'язки покладаються на Сергія Паращенка. Як каже Степанов, йому пропонували самостійно написати заяву на звільнення, але він відмовився. 

Після цього усунений голова Одеської ОДА відмовився залишати свою посаду попри указ президента, адже вважає цей указ незаконним.

10 квітня Кабінет міністрів схвалив звільнення Степанова.

ВідеоПорошенко відсторонив голову Одеської ОДА Степанова

Петро Порошенко відсторонив голову Одеської ОДА Максима Степанова. Відповідний указ уже з’явився на сайті адміністрації президента. На посаді Степанов протримався трохи більше двох років. Подейкують, таке рішення пов’язане із незадоволенням Порошенка результатами першого туру виборів.    

Порошенко відсторонив голову Одеської ОДА Степанова

Залиште свій коментар

Вибір редакції