Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко підтримала постпреда України в ООН щодо перенесення із Мінська перемовин з питань Донбасу

На думку першого віце-спікера ВР, Білорусь підігрує Кремлю.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко підтримала пропозицію постпреда України в ООН Володимира Єльченка щодо перенесення мирних переговорів з Мінська на інший майданчик.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Я підтримую цю позицію, й давно за це виступаю. Й вже неодноразово публічно висловлювала незгоду і обурення голосуваннями Білорусі в ООН з усіх питань, що стосуються України, окупованих Криму і Донбасу. Посилання на нейтральний статус Білорусі не витримує жодної критики, адже нейтральні країни (як це показало і нинішнє голосування про включення в порядок денний 73 сесії Генасамблеї ООН питання про окупацію Криму і Донбасу) бодай утрималися, проголосували жовтою кнопкою. Білорусь вчергове виступила одним фронтом з РФ і увійшла до ганебної "13", які проголосували проти, натиснувши червону кнопку", - наголосила Геращенко. 

На думку першого віце-спікера Ради, такі дії Білорусі демонструють не нейтральну позицію, а "повне підігруванні Москві".

"Така позиція повністю суперечить статусу країни, яка є майданчиком мирних переговорів з врегулювання ситуації на Донбасі. Я - за перенесення майданчика до дійсно нейтральної країни, яка не підігруватиме Москві й не голосуватиме з Кремлем в унісон", - додала вона.

Окремо Геращенко зазначила, що окрім відверто недружніх Україні голосувань Білорусь в угоду Москві оголосила персонами нон-ґрата українських журналістів і митців, також на території Білорусі було викрадено Павла Гриба і передано його ФСБ.

"Все це ніяк не корегуються з нейтральним статусом, навпаки, тхне праною координацією своїх дій із Кремлем",- резюмувала вона.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/24/7192965/ Постпред України в ООН В. Єльченко заявив про необхідність...

Опубликовано Iryna Gerashchenko Понедельник, 24 сентября 2018 г.

Нагадаємо, раніше постпред України в ООН Володимир Єльченко виступив за перенесення із Мінська перемовин щодо Донбасу. Причиною цьому послугувало те, що 22 вересня 13 країн-учасниць Організації об'єднаних націй проголосували проти включення питання про окуповані території України до порядку денного 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН, яка розпочала роботу у Нью-Йорку. Серед них є й такі країни колишнього СРСР як Вірменія, Білорусь та Казахстан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції