Геращенко про помилування Сенцова: Кремль бреше

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також ані Ахтем Чийгоз, ані Ільмі Умеров не писали ніяких прохань про помилування.

Для того, щоб президент Росії Володимир Путін звільнив українського політв’язня Олега Сенцова, його особисте звернення із клопотанням про помилування не є обов’язковою умовою.

Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко у Facebook.

«Кремль бреше! Надія Савченко не просила про помилування! Цинізм, але про її помилування просили родичі вбитих на Донбасі російських журналістів, абсолютно сторонні їй люди. Й нічого, спрацювало, бо то був кремлівський сценарій. Відсутність особистої челобітної не завадила Путіну помилувати Надію", - нагадала вона.

Вона також додала, що ані Ахтем Чийгоз, ані Ільмі Умеров не писали ніяких прохань про помилування.

Кремль БРЕШЕ! Н. Савченко не просила про помилування! Цинізм , але про її помилування просили родичі вбитих на Донбасі...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Вівторок, 14 серпня 2018 р.

ВідеоРосійська правозахисниця, якій дозволили відвідати Сенцова, розповіла про стан політв'язня

В будь-який момент у Олега Сенцова можуть відмовити внутрішні органи. Проте у 93-й день голодування Олег в ясній свідомості, він посміхається, жартує та зберігає дивовижну присутність духу. Про це розповіла в інтерв'ю ТСН російська правозахисниця Зоя Свєтова, якій тюремники сьогодні дозволили відвідати політв'язня у колонії "Білий Ведмідь".

Російська правозахисниця, якій дозволили відвідати Сенцова, розповіла про стан політв'язня

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. Режисер схуд на 30 кілограмів.

Вибір редакції