Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко розповіла про "сонячного сина" полоненого "ДНР" науковця

Саме заради дитини Козловський залишився на контрольованій терористами території.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко не розуміє, чому цивільного заручника бойовиків Ігоря Козловського досі не включили в жоден зі списків для обміну. Політик каже, що робить усе можливе для порятунку захопленого терористами науковця.

"В сина Ігоря Козловського, Славка – синдром Дауна. Відомий історик і релігієзнавець не виїхав з окупованого Донбасу саме через сина, вони з дружиною разом доглядають хлопця, і боялися, що зміни рідного дому стануть важким психологічним стресом для сонячного хлопця. Більше року пан Ігор – в СІЗО в окупованому Донецьку, а ми з січня 2016 року на кожному засіданні мінської гуманітарної групи піднімаємо питання його звільнення. Поки що безрезультатно, і я щиро не розумію, чому відомого історика, мирну людину, попри всі наші зусилля включити його в списки на якнайшвидше звільнення, й досі тримають в заручниках", - зізналася Геращенко.

Вона також поширила на своїй сторінці у Facebook фотографію сина Козловського, котрий бере участь у всеукраїнському флешмобі з метою сприяти визволенню батька. "Єдине, що хочу сьогодні сказати Славку, який дуже тужить за батьком – ми робимо все можливе, аби витягти Ігоря. І я мрію про день, коли він буде зі своїм сином і родиною", - прокоментувала світлину віце-спікер ВР.

Відео У Донецьку відбулося чергове псевдо-судове засідання у справі Ігоря Козловського

Залиште свій коментар

Вибір редакції