Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геращенко шокована тим, скільки "намотало" її службове авто

Під час її офіційної відпустки її службова машина нібито проїхала 4229 кілометрів.

У автобазі ВР "відмивають" тисячі гривень на службових машинах.

Про це у Facebook заявила перший віце-спікер Ірини Геращенко.

Вона розповіла, що рідко користується службовим транспортом, хіба що у сесійні дні авто привозить її у ВР. А в регіони вона їздить на приватній машині. Проте вона була шокована, коли отримала інформацію до керівника транспортного відділу про те, скільки ж кілометрів проїхала її машина.

"Згідно з довідкою, машина в день "намотує" не менше 120 км , в тому числі в дні моіх щотижневих відряджень в Мінсь. У серпні, коли я мала офіційну відпустку і була відсутня в Києві, машина "намотала" 4229 км. У вересні, коли в мене було чимало відряджень і я не бачила дітей тижнями, машина "намотала" 5000 км", - розповіла Геращенко.

"Очевидно, ця довідка, підписана директором автобази, свідчить про іх впевненість в повній безкарності і в тому, що я просто не буду то читати і розбиратися. І якщо на одній машині можна красти і списувати сотні літрів бензину на місяць, то важко уявити, що відбувається вцілому. Щомісяця лише на одній машині списується чи крадеться до 10 тисяч гривень", - додала вона.

Тому Герашенко уже написала офіційну вимогу на голову ВР створити комісію і розібратися із ситуацією. Вона закликала колег-депутатів писати офіційні звернення щодо своїх поїздок.

Також вона додала, що потрібно негайно призначити керівника Апарату ВР, яким би розібрався із бюджетом парламенту і звітував перед суспільством і депутатами за кожну витрачену копійку.

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України викрила схему із розкрадання державних коштів "Укрзалізниці" в Харківській області.

Встановлено, що посадовці одного з структурних підрозділів регіональної філії "Південна залізниця" систематично розкрадали державні кошти, призначені для ремонту вантажних вагонів, а також вузли та агрегати до рухомого складу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції