Геращенко викликають на профільний комітет через її порівняння нардепів зі "Слуги народу" із "зеленими чоловічками"

Дата публікації
Перегляди
5499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Геращенко викликають на профільний комітет через її порівняння нардепів зі "Слуги народу" із "зеленими чоловічками"

Фото: УНІАН

Засідання відбудеться 12 вересня.

12 вересня відбудеться засідання Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради. Туди викликають нардепку від "Європейської солідарності" Ірину Геращенко. 10 вересня вона порівняла нардепів зі "Слуги народу" із "зеленими чоловічками".

"Друзі, тут мені "слуги" хочуть влаштувати публічну порку за висловлювання і викликають "на ковьор". Примітно, що у відповідь на грубе порушення новим спікером регламенту, я виступила емоційно і образно, але чортами нікого не називала, й жодного прізвища чи назви фракції не згадувала. Та, по Фрейду, народ перезбудився. Що я тут можу сказати. В нас поки що є свобода слова і свобода висловлювання. А на місці регламентного і вождів слуг я б зайнялася своїми власними кнопкодавами. Які в перші два дні роботи, після криків-воплів про нові обличчя і нову роботу, накнопкодавили більше за весь попередній парламент. Прийдеться завтра написати заяву. Тим більше, що це реальне порушення Конституції та регламенту, а не дитячі образи "слуг", - написала Геращенко у Facebook.

Фото: Ірина Геращенко/Facebook

Нагадаємо, 10 вересня із трибуни Верховної Ради Ірина Геращенко назвала своїх колег від "Слуги народу" "зеленими чоловічками".

"П’ять років тому "зелені чоловічки" захопили Крим. Зараз "зелені чоловічки" захоплюють український парламент. І повністю його перекреслюють", - сказала вона.

Заява Геращенко викликала бурхливу реакцію залу. Своєю чергою голова парламенту Дмитро Разумков різко відповів на її слова.

"Я думаю, не варто порівнювати народних депутатів України з тим, що спостерігали в 2014 році. Це неприпустимо в парламенті нашої держави", - обурився він.

Після цього трибуну оточили представники фракції "Європейська солідарність" та звинуватили Разумкова у "переслідуванні" Геращенко, вимагаючи дати слово нардепці.

"Ми бачимо в цій сесійній залі, як Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим. Зараз весь світ бачить, як опозицію спочатку відсадили на "гальорку", потім її захлопують і перекрикують і далі, навіть не прийнявши ще закон із цинічною назвою "Про протидію прав народних депутатів щодо законодавчої ініціативи", його вже виконують", - додала Геращенко під вигуки "Ганьба!".

Зазначимо, таким чином представники "Європейської солідарності" відреагували на внесення на розгляд на засіданні парламенту законопроєкту "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури", який раніше не був включений до порядку денного.

Ірина Геращенко порівняла нову владу із "зеленими чоловічками"

Ірина Геращенко порівняла нову владу із "зеленими чоловічками"


 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
5499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація