"Геронтократичний маразм": Безсмертний пояснив, навіщо Путін їде на саміт G20

"Геронтократичний маразм": Безсмертний пояснив, навіщо Путін їде на саміт G20

Фото: Associated Press

Політик вважає, що Путін їде на саміт G20 насамперед для того, аби показати власну "значущість" всередині Росії.

Путін планує відвідати саміт "Великої двадцятки" на Балі винятково для того, щоб показати це як "перемогу" росіянам. Йому плювати на думку світових лідерів, тому очікувати якихось змін у війні після саміту не варто.

Про це заявив, дипломат і колишній віцепрем'єр, експосол України в Білорусі Роман Безсмертний в інтерв’ю ТСН.ua.

На його думку, в Росії працюють геронтократичні (Геронтократія – "влада старців") закони влади.

"Там працює геронтократичний маразм, який не можна і не потрібно розуміти з точки зору здорового глузду. Бо сама війна – це наслідок цього геронтократичного маразму психічнохворої людини, параноїка", – зазначає Безсмертний.

Політик вважає, що Путін їде на саміт G20 насамперед для того, аби показати власну "значущість" всередині Росії.

"І він буде пнутися, щоб показати, що він зустрічається з міжнародними лідерами. Цивілізованою мовою, на зустріч з ним будуть запізнюватися на пів години, але він все одно поїде. Тому що в Росії (про ці приниження. – Ред.) знати не будуть. Там будуть говорити про "досягнення". Адже існують такі країни як Іран, Китай, частково Індія, то російському "піплу" буде легко показувати "перемогу". Тому що в Росії ще не одне покоління думатиме, що перемагають ті, "з ким великі народи Індії та Китаю". Тому керуватися здоровим глуздом і думати, що його може щось зупинити – помилково", – підсумував Роман Безсмертний.

Нагадаємо, міністерка закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді повідомила, що президент України Володимир Зеленський і очільник Кремля Володимир Путін візьмуть участь у саміті G20 на Балі.

Індонезія заявила про готовність організувати зустріч президента України та російського очільника під час саміту G20 в листопаді.

Варто зазначити, що президент Індонезії особисто вручив Зеленському запрошення на саміт G20.

Чи відбудеться зустріч українського президента та російського диктатора, поки невідомо.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація