Героїчного американця Франко, який загинув під Іловайськом, поховають на Аскольдовій могилі

Героїчного американця Франко, який загинув під Іловайськом, поховають на Аскольдовій могилі

Героїчного воїна поховають на Аскольдовій могилі / Фото: facebook.com/levin.maks

Крім того, добровольця "Донбасу" можуть приставити до Героя України.

Загиблого в боях під Іловайськом американця українського походження Франко, який боровся з найманцями в лавах добровольчого батальйону "Донбас", можуть поховати в Києві на Аскольдовій могилі та представити його до Героя України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов, посилаючись на слова командира батальйону "Донбас" Семена Семенченка.

"Щойно говорив з Семеном. Все намагається втекти з лікарні. Але після довгих сперечань з приводу втечі, каже: "Дивися, дуже тебе прошу напиши у себе в "Фейсбуці "про Франка. Дуже прошу". Я йому у відповідь: "Семен, про нього написали всі провідні ЗМІ. Його пам'ять не забута". Але Семен наполягав: "Напиши ще раз. Уяви. Багата людина. Іноземець. Випускник Вест-Пойнта. Людина у віці. Але він взяв автомат і пішов захищати Україну", - передав зміст розмови з пораненим комбатом Філатов.

 

Допис by Borys Filatov.

Крім того, за інформацією Семенченка, "великі люди з Києва" йому пообіцяли поховати Франко на Аскольдовій Могилі і представити його до Героя України.

Як вже раніше повідомлялося, під Іловайськом загинув "життєрадісний діаспорянин" із США Франко, який воював у лавах "Донбасу".

Повʼязані теми:

Наступна публікація