Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гинуть як військові, так і цивільні: Україна засудила дії режиму Асада та РФ в Ідлібі

МЗС закликає до негайного припинення насильства.

МЗС України висловило глибоке занепокоєння суттєвою ескалацією ситуації в сирійському Ідлібі та засудило дії режиму Башара Асада і Російської Федерації.

Про це йдеться у заяві відомства.

Там наголосили, що Росія підтримує і надає усіляке сприяння військам президента Сирії, внаслідок чого гинуть як військові, так і цивільні. 

"Висловлюємо щирі співчуття турецькій стороні, яка втратила своїх військових, і солідаризуємося з позицією НАТО та світової спільноти, яка закликає до негайного припинення насильства і виконання попередньо досягнутих домовленостей у рамках врегулювання сирійського питання. Стражданням людей має бути покладено край та відвернено чергову гуманітарну катастрофу в Сирії", - наголосили в МЗС.

Нагадаємо, 27 лютого в провінції Ідліб загинули щонайменше 29 турецьких військовослужбовців унаслідок авіаудару. Губернатор турецької провінції Хатай, що межує з Сирією, Рахмі Доган, повідомив, що турецькі сили зазнали нападу з боку сирійських урядових військ (які підтримує Росія). Є також поранені військові, деякі у тяжкому стані. 

28 лютого на прохання Туреччини через загострення ситуації в сирійській провінції Ідліб відбудеться засідання НАТО.

Зазначимо, що в Сирії триває активна фаза боїв за північно-західну провінцію Ідліб. Війська президента Башара Асада за підтримки РФ розпочали наступ, який вже охрестили "останньою битвою за Ідліб". З іншого боку – опозиція, яка за підтримки США та Туреччини поки втримує контроль над провінцією. ТСН.ua розповідає, як Росія та Туреччина розпочали протистояння на сирійській землі, чому "пішла по швах" дружба між Путіним та Ердоганом та чим небезпечна війна у Сирії для Європи. 

Плейлист 14 відео Бойові дій у Сирії

Поле бою - Ідліб. Криваве протистояння в Сирії. В країні вже понад місяць триває активна фаза боїв за північно-західну провінцію. Війська президента Сирії Башара Асада за підтримки РФ розпочали наступ, який вже охрестили "останньою битвою за провінцію".

Бойові дій у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції