Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гірськолижний курорт у Болгарії та "забуті" квартири в РФ: українські депутати розповіли про своє майно за кордоном

Осідки українські політики мають у багатьох країнах світу.

Українські депутати володіють нерухомістю за кордоном і подекуди платять за неї величезні кошти. Географія проживання політиків охоплює кілька континентів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кіссе неохоче, але розповів, що в нього є нерухомість у Болгарії. "Це не житловий будинок, це в горах маленький комплекс у лижному курорті Бюанско. Я інвестував і квадратними метрами отримав", - пояснив він. Щоправда, отримав немало – 12 квартир, із яких, згідно зізнання депутата, лишилося тільки чотири. "Подарував. Чому сину? Можна і другу, і подрузі", - пояснив він. Наявність такого майна політик пояснив любов’ю до гір. "Я люблю кататися на лижах. І люблю жити в себе", - розповів Кіссе і додав, що іншої нерухомості за межами країни в нього поки що немає.

ВідеоСША, Монако, Велика Британія: ТСН дослідила закордонну нерухомість українських політиків

10 тисяч фунтів стерлінгів, тобто 350 тисяч гривень щомісяця витрачає один з нардепів на аренду квартири у Лондоні. Родина іншого живе у Монако, ще одного – у США, а іншого у Франції. Даша Счастлива дослідила закордонну нерухомість наших політиків.

США, Монако, Велика Британія: ТСН дослідила закордонну нерухомість українських політиків

"Нема", - відповів на питання про нерухомість за кордоном "опоблоківець" Бойко. Однак тут же після нагадування визнав, що таке майно є в Росії. Чому ж Росію він не вважає закордонною країною, пояснив так: "Якось не подумав. Зазвичай за кордоном приходить нам Швейцарія". Зі слів політика, у РФ квартира в нього одна, в ній ніхто постійно не живе, а сам він був у цій країні нещодавно на зустрічі випускників інституту.

Сім’я нардепа Логвинського живе у Франції, а теща, за словами Георгія, придбала там квартиру. Родина депутата Андрія Іванчука живе у Монако, і він часто літає туди до доньки. А Євген Рибчинський живе на дві країни, бо в США його родина мешкає у великому маєтку. Розенблат має квартири у двух будинках у Німеччині. "Працював у Німеччині, коли займався бізнесом", - пояснює він і запевняє, що зараз у цих апартаментах ніхто не живе.

Фотогалерея Екс-секретарка Піскуна вже продає маєток Кім Кардашян, бо він став затісним для українки (6 фото)

Категорично заперечив наявність зарубіжного житла Богдан Дубневич: "Ні, абсолютно ніякої немає. Не було, немає і не може бути!". Однак у родини його молодшого брата така нерухомість є. "У Ризі дружина є співвласницею нежитлової нерухомості. Це приміщення, яке здається в аренду. Це не квартира, не маєток, а маленький бізнес-проект, який зреалізувала моя дружина разом з донькою", - пояснив Ярослав. Заперечив наявність маєтку на 300 квадратних метрів у Великій Британії Руслан Демчак. "Це якесь непорозуміння, нерухомості немає за кордоном. Насправді дійсно мої діти навчаються у Великій Британії. І дружина допомогає їм, тому ми арендуємо там житло, де живе моя сім’я", - пояснив він. І зізнався, що винаймати житло коштує 10 тисяч фунтів на місяць.

Шуфрич запевнив, що ніколи маєтків не винаймав, хіба що апартаменти на зимових курортах. А Віктор Романюк розповів, що орендував житло у Франції, Італії та Латвії. У перших двох країнах він жив по два роки, коштували квартири до 700 євро за місяць.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції