Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова фракції "Слуга народу" прокоментував ідею Коломойського попросити $100 млрд у Росії

Арахамія її не підтримав.

Голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії не сподобалася ідея олігарха Ігоря Коломойського припинити співпрацювати з МВФ і просити натомість 100 млрд доларів у Росії.

Про це він розповів в кулуарах Ради під час спілкування з журналістами, яке транслювали телеканал НАШ та Еспресо.TV.

"Я взагалі дуже негативно ставлюся до будь-яких спроб говорити, що нам щось треба від Росії. Я не підтримую такі гасла", - сказав Арахамія.

"Я думаю, пан Коломойський просто скучив за медіа-увагою", - зазначив він. Арахамія наголосив, що подібні ініціатива не знайде підтримки в парламенті.

Нагадаємо, бізнесмен Ігор Коломойський дав інтерв’ю New York Times, де розповів про своє бачення переорієнтування України на Росію, стосунки з ЄС та США, наміри щодо "Приватбанку" та вигаданий людьми образ "ляльковода", в який він починає вірити.

В інтерв’ю Коломойський заявив, що замінити кредит МВФ, який вимагає реформ і боротьби з корупцією, може фінансування з Росії. "Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні", - сказав Коломойський.

ТСН.ua зібрав головне з розмови New York Times та Ігоря Коломойського.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції