Глава МЗС Німеччини відвідає Україну: планується його поїздка до лінії розмежування на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ході візиту відбудуться переговори керівників зовнішньополітичних відомств України та ФРН.

3-4 січня Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель здійснить робочий візит до України.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Зазначається, що очільник українського МЗС Павло Клімкін та Зіґмар Ґабріель здійснять спільну поїздку на Донбас поблизу лінії дотику.

Також у ході візиту відбудуться переговори керівників зовнішньополітичних відомств України та ФРН. Зокрема, ключовим питанням переговорів стане роль ФРН, разом з Францією, у рамках Норманського формату з протидії російській агресії.

"У цьому плані Міністри обговорять подальші спільні кроки, спрямовані на відновлення територіальної цілісності й суверенітету України, а також звільнення українських політв’язнів, які утримуються в російських тюрмах. Павло Клімкін та Зігмар Габріель обговорять також питання двосторонньої співпраці, яка є динамічною та плідною. Зокрема, успішно реалізовується спільна ініціатива Міністрів закордонних справ України та ФРН щодо Року мов", - йдеться у повідомленні.

ВідеоЗігмар Габріель офіційно зайняв посаду міністра закордонних справ Німеччини

Окрім того, під час переговорів планується підписання двосторонньої Угоди про трудову діяльність членів сімей співробітників дипломатичних представництв і консульських установ.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель виступив за діяльність миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу. За його словами, мандат такої операції не має обмежуватися захистом членів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і повинен включати всю територію окупованого Донбасу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції