Глава МЗС Угорщини звинуватив українську владу в диктаторських рішеннях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Сійярто, рішення українських посадовців нагадують про "найтемніші диктатури".

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що висловлювання українських посадовців щодо угорської меншини на Закарпатті нагадують про найтемніші диктатури. 

Про це повідомляє прес-служба угорського закордонного відомства.

За словами Сійярто угорці, які мешкають на Закарпатті, продовжують покладатися на Угорщину в усіх відношеннях.

Міністр також заявив, що його обурює бездіяльність українського уряду, "коли в Україні бажають "змінити етнічний склад населення у Береговому і надалі зменшити кількість угорців, які мешкають у місті, шляхом заселення його українцями". 

"Парламент у Києві діє у змові з тими екстремістами, які злили персональні дані сотень закарпатських угорців з врахуванням того, що неможливо визначити подвійне громадянство на основі публічних баз даних", - додав глава угорського МЗС.

Нагадаємо,12 вересня Європейський парламент підтримав початок дисциплінарної процедури щодо Угорщини через загрозу підриву угорським урядом європейських цінностей - поваги до демократії, правової держави і прав людини. Країну можуть позбавити голосу в Раді ЄС.

Офіційно уряд Угорщини вважає рішення Європарламенту "дріб'язковою помстою" політиків, дружньо налаштованих щодо мігрантів.

ВідеоКомітет Європарламенту підтримав санкції проти Угорщини

Комітет Європарламенту підтримав відкриття санкційної процедури проти країни, бо дії її влади порушують фундаментальні цінності ЄС. Обмеження хочуть запровадити, бо у Брюсселі мають сумніви щодо незалежності угорських судів та свободи ЗМІ. А також - через жорстоке поводження Угорщини, яка нещодавно ухвалила дискримінаційний закон з мігрантами.

Комітет Європарламенту підтримав санкції проти Угорщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції