Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава СБУ розповів про найбільшу "рибу", яку спецслужби спіймали за часів Незалежності

Він переконаний, що слід ще очікувати гучних шпигунських викриттів.

Голова СБУ Василь Грицак вважає перекладача-шпигуна Станіслава Єжова найбільшою "рибою", яку спіймали за часів Незалежності.

Про це він сказав в ефірі каналу ТРК Україна, - пише Укрінформ.

"Єжов доволі велика "риба". Мабуть найбільша впіймана за державну зраду з початку незалежності України. І я не відкрию велику таємницю якщо скажу, що у роботі СБУ перебуває багато справ по яких проходять громадяни України, які підозрюються у державній зраді", - сказав він.

Фотогалерея СБУ припинила діяльність постачальників кокаїну до України (6 фото)

Грицак зауважив, що не буде відривати таємницю про кількість осіб. Водночас, він нагадав, що не притягуються до кримінальної відповідальності особи, що добровільно прийдуть і повідомлять СБУ про те, що вона завербована іншою державою. "Я користуюсь нагодою, і закликаю прийти до СБУ і зробити відповідну заяву і не отримати серйозний термін покарання", - сказав Грицак.

Голова СБУ, відповідаючи на запитання чи можна очікувати гучних шпигунських викриттів, сказав, "я переконаний, що так".

Відео В арешті Станіслава Єжова можновладці побачили внутрішньополітичну боротьбу

Цього тижня показово перед телекамерами арештували заступника керівника протокольної служби прем'єр-міністра. Фахового дипломата й лінгвіста Станіслава Єжова затримала СБУ за обґрунтованою підозрою в шпигунстві на користь Росії. Проте, затримання тривало у прямому ефірі, а сам начальник контррозвідки – засекречений професіонал - виступив телевізійним спікером. Такі дії нехарактерні для спецслужб, заявляють експерти.

В арешті Станіслава Єжова можновладці побачили внутрішньополітичну боротьбу

Нагадаємо, особистого перекладача Володимира Гройсмана СБУ затримала в середу, 20 грудня. Слідчі кажуть, що Станіслав Єжов був завербований російськими спецслужбами під час відрядження, передавав їм важливі документи, інформацію про пересування перших осіб держави, прослуховував розмови. Підозрюваного у зраді викрили кілька місяців тому, а затримали, бо з’явилися дані, що він тікатиме до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції