Глава ВЦВГД назвав критиків "електроопитування" кримчан "гівнометами" і відправив вчити дружин варити щі

Федоров опублікував образливе звернення до тих, хто засумнівався в результатах опитування жителів Криму щодо постачання електроенергії.

Глава ВЦВГД Валерій Федоров на своїй сторінці у Facebook опублікував звернення до тих, хто розкритикував новорічне опитування в окупованому Криму, згідно з результатами якого більшість жителів півострова готові потерпіти перебої в електропостачанні.

"Гівнометам, які збудилися з приводу нашого опитування в Криму і Севастополі, відповідати не буду. Це всі персонажі відомі, сто разів вжиті, продані і куплені, так що розмовляти з ними вважаю нижчим за свою гідність", - почав Федоров своє звернення.

Він наголосив, що своє пояснення публікує для тих, хто "щиро сумнівається в отриманих даних з різних міркувань" і висловив надію, що його "лікнеп" "допоможе привести мізки в працездатний стан".

На запитання про те, чи можна вірити опитуванням людей, що сидять за новорічним столом, "а то й лежачим мордою в салаті", він відповів, що опитування відбувалося з 14 до 19:00 31 грудня та з 10:30 до 15:00 1 січня. "П'яних і респондентів, що мукали, - не зафіксовано", - стверджує глава ВЦВГД.

На друге запитання, чи можна вірити опитуванням, які доручив проводити Путін, він відповів, що можна, навіть якщо його доручив здійснити Обама або Ердоган.

"Не важливо, хто доручає - важливо, ХТО проводить. Тож на кін ми ставимо свою репутацію. Довіряєте нам - вірте і цим опитуванням. Ні - йдіть далі і не морочте собі й іншим голову", - порадив Федоров.

Наступний пункт стосувався вибірки кримчан. Федоров впевнений, що на підставі опитування 3000 кримчан можна говорити про погляд на ситуацію усього Криму.

"Важливо не скільки опитувати, а як. Ми знаємо, як. І наші колеги, незалежно від переконань, знають. А ви, швидше за все, не знаєте. Тому, знову-таки, не морочте собі й іншим голову. Визнайте за професіоналами право знати те, чого не знаєте ви. Або вчіть свою дружину щі варити", - болісно відреагував на критику Федоров.

Федоров додав, що якщо проводити опитування не на Новий Рік, то опитування може дати інші результати, але, швидше за все,він дасть ті ж самі результати.

"Тут важливий не час опитування, а дилема, що стоїть перед Кримом: Терпіти перебої до 1 травня, поки повністю запрацює енергоміст - або погодитися з визнанням Криму українським. А кримчани свій вибір зробили, і що б ви там собі не думали, його не змінить", - заявив соціолог.

Раніше ВЦВГД заявив, що відповідно до проведеного ним опитування, жителі Криму згодні на перебої з електрикою. Також ВЦВГД розповів, що 93,1% кримчан не згодні на укладення контракту з українською стороною на постачання електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде зазначено, що вони є частиною України.

Через кілька годин після оприлюднення ВЦВГД цих даних, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що, на його думку, Володимир Путін відмовиться підписувати контракт на постачання в Крим української електроенергії, якщо в документі не буде визнаватися приналежність півострова до Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: