Глави МЗС нормандського формату обговорять дорожню карту до кінця листопада – ЗМІ

У дипломатичних колах стверджують, що на єдиний проект документа чекати не варто. 

Представники країн Нормандської четвірки можуть вийти на робочий проект "дорожньої карти" щодо Донбасу до кінця листопада 2017 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на джерело в дипломатичних колах.

Співрозмовник агенції нагадав, що представники України, РФ, Франції та Німеччини активно працюють над документом, який доручили розробити лідери нормандського формату.

"В кінці листопада глави МЗС "нормандської четвірки" проведуть зустріч і обговорять цей робочий проект, озвучать свої пропозиції", - розповів він.

Утім, джерело висловило думку, що сторони навряд зможуть узгодити єдиний проект документа, адже залишається багато розбіжностей і протиріч.

"Українська сторона чітко окреслила 5 червоних ліній, які раніше були озвучені і на яких Київ буде наполягати в цих переговорах", - додав співрозмовник журналістів.

Нагадаємо, 19 жовтня лідери країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція та Росія) затвердили німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" виконання Мінських угод.

"Українська пропозиція була спочатку підтримана нашими німецькими та французькими партнерами та на сьогоднішній день німецькі та французькі пропозиції щодо основи "дорожньої карти" були затверджені "нормандським форматом", – заявив Порошенко на прес-конференції за результатами переговорів.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: