Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Главу транспортного комітету Юрія Кісєля звинуватили в підіграванні "тендерному тролями" Араіку Амірханяну - ЗМІ

Главу транспортного комітету Юрія Кісєля звинуватили в підіграванні "тендерному тролями" Араіку Амірханяну - ЗМІ

Ці компанії блокують дорожнє будівництво .

Парламентський комітет з питань транспорту і інфраструктури на чолі з Юрієм Кісєлем перетворюється в один з ключових союзників Араіка Амірханяна, власника цілого ряду "троллинговых" компаній, які блокують дорожнє будівництво через вал необґрунтованих скарг до Антимонопольного комітету.

В кінцевому підсумку це може суттєво зашкодити програмі "Велике будівництво" Володимира Зеленського, про це повідомляє видання Znaj.ua.

Так, у розпорядження редакції потрапив лист, яке Кісєль направив на адресу прем'єр-міністра і низки інших чиновників з вимогою доопрацювати Методологічні рекомендації щодо проведення закупівель в дорожній галузі, а також врахувати ряд поправок у документ.

У цьому листі Кісєль, посилаючись на публікації сайту "Наші гроші", намагається переконати уряд у тому, що ці рекомендації обмежують конкуренцію в дорожньому будівництві, при цьому він вказав конкретні компанії, інтереси яких, на його думку, порушені нової методології - AzVit з Азербайджану, "Сіногідро" з Китаю і "ДСТ №4 р. Брест" з Білорусі.

"Це ставить питання про лобіювання народним депутатом інтересів конкретних фірм", - йдеться у публікації.

Разом з Кісєлем проти цих рекомендацій виступили ще два члена транспортного комітету, а саме Ігор Негулевский та Ігор Мурдій, при цьому обидва вони мають свій дорожній бізнес.

На думку видання, у групу, що намагається змінити Методологію, входять також "Рада захисту конкуренції і споживачів" (відомий як "Ліга антитраста"), який очолює екс-уповноважена АМКУ Агія Загребельская, і редактор сайту "Наші гроші" Юрій Ніколов.

За даними "Знай", в складі колегії АМКУ Загребельская неодноразово виносила рішення за скаргами компаній Амірханяна, сприяючи блокування тендерів на мільярди гривень, а видання "Наші гроші" ледь не половину своєї стрічки новин та аналітичних матеріалів віддало під критику "Укравтодору".

"Дії фігурантів вказують на злагодженість, яка і пояснює раптовий інтерес транспортного комітету до теми дорожнього будівництва", - пишуть журналісти.

Як відомо, "тендерний троль" Араік Амірханян через свої підприємства заблокував тендерів майже на 10 млрд. грн. і кілька разів уривався в будівлю "Укравтодору" з озброєними охоронцями.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції