Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гнап заявив, що не зніме свою кандидатуру з президентських виборів і пояснив ситуацію з грошима для армії

Політик пообіцяв найближчим часом перерахувати гроші своїм колишнім колегам.

Кандидат у президенти України і колишній журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що не зніме свою кандидатуру на заклик депутатів зі своєї партії "Сила Людей".

Про це Гнап заявив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

"Я не збираюсь знімати свою кандидатуру з президентських виборів, бо нічого поганого я не зробив", — сказав політик.

За його словами, 9 тисяч євро, які мали бути перераховані на потреби армії, але залишилися на його рахунку, зберігалися на "чорний день" проекту "Слідство.Інфо".

Дмитро Гнап розповів, що 2015 року проект отримав грант у розмірі 15 тисяч євро. Дві тисячі були перераховані українським військовим, а частину грошей довелося витратити на потреби "Слідства.Інфо", оскільки, за словами Гнапа, проект зіткнувся з фінансовими труднощами через начебто тодішнього його керівника Романа Скрипіна. Тож залишок – 9 тисяч євро – зберігався на депозитному рахунку Гнапа.

Кандидат заявив, що він вже домовився з командою "Слідство.Інфо" про переказ грошей на рахунок проекту найближчим часом.

Пояснюючи, чому Гнап не вніс до декларації ці 9 тисяч євро, він пояснив, що це не його особисті кошти, а кошти проекту.

Нагадаємо, 3 лютого Дмитро Гнап подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на посаду президента України. Необхідні для реєстрації 2,5 млн грн застави були зібрані з громадських внесків.

Згодом з’ясувалося, що агенція "Слідство.Інфо" 2015 року отримала премію журналістів, яка становила 15 тисяч євро, і планувала витратити на допомогу українським військовим. Проте 9 тисяч євро були виявлені у банківській скринці Гнапа.

Після цього партія "Сила людей" закликала свого представника Дмитра Гнапа відмовитися від участі у виборах. 

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції