"Гоблін" Аксьонов разом з родиною і бізнес-партнерами окупував керівні посади в Криму

Працевлаштувалися на півострові після анексії і багато колишніх партійних соратників маріонетки Путіна.

В окупованому Росією Криму три десятки "депутатів" і чиновників пов'язані між собою родинними, партійними та бізнесовими зв'язками.

Про це йдеться в розслідуванні Крим.Реалії.

Так, батько "глави Криму" Сергія Аксьонова – Валерій Аксьонов – "депутат кримського парламенту", де він також обімає посаду заступника голови парламентського комітету з будівництва і житлово-комунального господарства.

Водночас сестра дружини Аксьонова – Євгенія Добриня – керує комітетом з майнових та земельних відносин.

Теща Аксьонова від 2014 року – член "громадської палати Криму", а його тесть Олександр Добриня керує кримською держустановою "Експертно-технічний центр". Далекий родич тестя – Андрій Дедюхін – очолює Департамент з рибальства в Мінсільгоспі.

Посади на держслужбі обіймають і колишні бізнес-партнери Аксьонова у фірмі "Моноліт-плюс" Михайло Шеремет і Світлана Бабій – депутат нелегітимної Держдуми Росії і радник "голови" анексованого півострова.

Серед бізнес-партнерів родини Аксьонових, які тепер теж обіймають публічні посади, депутати кримського парламенту" Сергій Бородкін і Микола Висоцький.

іфкримреалії
Крим.Реалії

Ще одні "колеги" по бізнесу – голова комітету конкурентної політики Криму Артеа Зільберварг і його заступник Ярослав Сливка. А голова підконтрольної Росії адміністрації Ялти Андрій Ростенко названий давнім знайомим Аксьонова.

Працевлаштувалися в Криму після анексії і багато колишніх партійних соратників Аксьонова з "Русского единства". Серед них – віце-прем'єр Дмитро Полонський.

Водночас глава парламенту Криму Володимир Константинов "працевлаштував" на держслужбу і в регіональну думу колишніх партійних соратників і партнерів по Федерації дзюдо та самбо Криму, президентом якої він є.

Залиште свій коментар