Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голів "Нафтогазу" та "Укренерго" можуть звільнити: керівництво ключових енергопідприємств вирішили оновити

Керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади. 

Міністерство енергетики вирішило змінити керівництво і наглядові ради стратегічних енергокомпаній.

Про це заявив міністр енергетики та навколишнього середовища Олексій Оржель, передає РБК-Україна.

"Ми припинили повноваження голови НАК "Енергоатому". Це велике кадрове рішення. Можемо говорити, що ухвалене політичне рішення про зміну керівництва і початку конкурсів у всіх стратегічних компаніях", - сказав він.

Він зазначив, що це було питання не однієї компанії. "Таке рішення щодо перевантаження наглядових рад і перевантаження керівників стратегічних підприємств прийнято політично", - додав він.

Оржель зазначив, що з кожного з підприємств є окрема позиція, яка залежить від ефективності та інформації про зловживання на цих державних підприємствах.

Відповідаючи на питання журналістів, Оржель підтвердив, що може йтися і про зміну керівників "Нафтогазу" і "Укренерго".

Разом з цим він наголосив, що попередні керівники можуть в майбутньому повернутися на свої посади. "Разом з тим це є припинення повноважень, воно дозволяє тій самій людині брати участь у новому конкурсі", - підкреслив Оржель.

Нагадаємо, 27 листопада голову державної компанії "Енергоатом" Юрія Недашковського було звільнено з посади. Відповідне рішення ухвалив уряд під час засідання. 

Причиною звільнення керівника "Енергоатому" Юрія Недашковського є неефективний менеджмент та невиконання фінпланів. Його також підозрюють в розкраданні державних коштів та укладенні невигідних підприємству договорів під час закупівель.

Відео Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

Суд Швеції залишив у силі перше з трьох рішень Стокгольмського арбітражу. Ідеться про апеляцію на вердикт від травня 2017 року, в якому відхилено претензії росіян за положенням "бери або плати". Нинішнє рішення Апеляційного суду оскаржити не можна.  

Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

Залиште свій коментар

Вибір редакції