Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сайті Кремля замість фото Зеленського опублікували "Голобородько"

В адміністрації президента РФ цього не коментують.

Сайт Кремля використав для ілюстрування профілю українського лідера Володимира Зеленського світлину Василя Голобородька - кіноперсонажа серіалу "Слуга народу", якого зіграв Зеленський до того, як його обрали на посаду президента України.

Про це пише видання Meduza.

Зокрема, у повідомленні від 25 листопада про телефонну розмову між Володимиром Путіним з українським президентом Володимиром Зеленським, на сайті окупантів відкривалося вікно з фото кіноперсонажа Голобородька.

Після того, як ця інформація з'явилась у ЗМІ, на сайті змінили фотографію. І тепер новина про українського президента ілюструє інше зображення. Офіційно у Кремлі цей інцидент не коментують.

Сайт Кремля
Скріншот сторінки

Нагадаємо, 25 листопада відбулася телефонна розмова між президентами України Володимиром Зеленським та Росії Володимиром Путіним. Під час розмови український президент наголосив на необхідності повернення всього озброєння, обладнання та документації, що перебували на суднах, які нещодавно повернули окупанти. Також під час розмови сторони торкнулися питання газових переговорів у тристоронньому форматі Україна-Росія-ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції