Голос із минулого. Янукович знову заговорив і каже, що пише листи Путіну й Трампу

Голос із минулого. Янукович знову заговорив і каже, що пише листи Путіну й Трампу

Фото: Reuters

Він укотре виклав власну версію подій трирічної давнини.

ТСН отримала відео інтерв'ю колишнього президента України й утікача Віктора Януковича кільком телеканалам у російському Ростові-на-Дону.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У річницю розстрілів на Майдані і своєї втечі з України він укотре виклав власну версію подій трирічної давнини. Розмірковував про долю Донбасу, росіян називав "земляками", які вболівають за Україну. І запевняв, що дуже хоче повернутися на Батьківщину і взяти участь у її відновленні.

Крім того, екс-президент збирається надіслати листи світовим лідерам із проханням, щоб ті врегулювали ситуацію в Україні. Його адресати - влада Німеччини, Франції та Польщі, а також керівники низки європейських організацій. Окремо серед адресатів Янукович згадав Путіна і Трампа. Змісту цих листів не розкрив, але пообіцяв, що згодом вони будуть у широкому доступі.

"Ухвалив рішення направити листи на адресу кільком керівникам держав-учасників підготовки угод про врегулювання політичної кризи, в яких докладно викладаю генезу конфлікту, роль західних посередників, розвиток ситуації і вношу пропозиції щодо її подолання", - сказав Янукович.

Раніше екс-міністр МВС України і втікач Віталій Захарченко розповів про таємний план Януковича осісти на Донбасі з беркутівцями.

Янукович вкотре розповів власну версію подій на Майдані і своєї втечі

Янукович вкотре розповів власну версію подій на Майдані і своєї втечі

Повʼязані теми:

Наступна публікація