"Голос" пропонує своїх нардепів для керування комітетами у новому парламенті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партія проти квотного принципу керування комітетами.

Політична партія Святослава Вакарчука "Голос" заявила про готовність запропонувати очільників комітетів нової Верховної Ради.

Про це 9 серпня повідомили на сторінці політсили.

В "Голосі" заявили, що їхні фахівці готові керувати комітетами, до предметів відання яких належать питання правосуддя, національної безпеки і оборони, економічної політики, антикорупції, медицини, освіти, цифровізації, прав людини і реінтеграції окупованих територій, а також регламентним комітетом.

"Команда "Голосу" прийшла до парламенту добре підготовленою і готова брати на себе відповідальність як за щоденну депутатську роботу, так і за стратегічні перспективи. Разом з тим, ми усвідомлюємо можливості парламентської більшості та їх відповідальність за призначення керівництва комітетів", – заявив голова партії Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 - від партії "Голос". 25 - від "Європейської солідарності", на одного більше обранця матиме "Батьківщина", 43 - у "Опозиційної платформи – За життя", і парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами – мажоритарниками.  

Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Залиште свій коментар

Вибір редакції