"Голос України" вийшов спецвипуском із прокурорським "законом імені Луценка"

Про це повідомив нардеп Володимир Ар'єв у Facebook.

Зміни до закону про прокуратуру, які стосуються кваліфікаційних вимог для генерального прокурора, вже опубліковані у спеціальному випуску "Голосу України". Цей документ дозволить главі фракціїї "БПП" Юрію Луценку, який не має юридичної освіти, очолити ГПУ.

Про це повідомив нардеп Володимир Ар'єв у Facebook.

"Закон про прокуратуру вже опублікований у спецвипуску "Голосу України", - написав він у соцмережі.

Як відомо, сьогодні, 12 травня, Верховна Рада України підтримала законопроект щодо кваліфікаційних вимог для генерального прокурора. Цим законопроектом передбачено, що на посаду генерального прокурора України може бути призначений громадянин України, який має вищу освіту та стаж роботи в галузі права, або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років.  Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років.

Після необхідних підписів Парубія й Порошенка в українському парламенті було оперативно зареєстровано проект постанови від президента Українипро надання згоди на призначення лідера фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка на посаду генерального прокурора України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: