Голосування під ялинкою. Стартував черговий процес висування кандидатів на місцевих виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вибори відбудуться 29 грудня.

Відсьогодні, 25 листопада, в Україні стартував процес висування кандидатів на перших виборах депутатів сільських, селищної, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищного, міських голів 29 грудня 2019 року.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

"Подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 грудня включно. А до 5 грудня включно територіальні виборчі комісії ухвалюватимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації", - зазначили в ЦВК.

22 політичні партії подали до ЦВК копії рішення вищого керівного органу партії про участь їхніх місцевих організацій у перших місцевих виборах разом з копією статуту партії.

29 грудня перші місцеві вибори відбудуться у шести ОТГ у чотирьох областях - Дніпропетровській, Львівській, Сумській, Чернівецькій.

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь близько 55,5 тисячі виборців. На їхнє проведення закладено 1 млн 988,5 тис. грн.

Нагадаємо, протягом майже чотирьох попередніх років, від 25 жовтня 2015-го до 30 червня 2019-го ЦВК призначила перші місцеві вибори у 896 ОТГ. Після проведення місцевих виборів 22 та 29 грудня 2019 року загальна чисельність призначених перших виборів в ОТГ становитиме 988.

Залиште свій коментар

Вибір редакції