Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Адміністрації Богдан подав заяву про зупинення адвокатської діяльності

Він пообіцяв уникати питань, пов'язаних з конфліктом інтересів.

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан подав заяву про зупинення адвокатської діяльності.

Про це Богдан повідомив у Facebook.

Причина такого рішення – призначення на посаду, яка несумісна із здійсненням адвокатської діяльності, йдеться у тексті заяви.

Андрій Богдан пообіцяв уникати питань, пов'язаних з конфліктом інтересів з його адвокатською діяльністю.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський призначив главою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань, юриста партії "Слуга народу" та одного із членів передвиборчого штабу Зеленського Андрія Богдана. Сам Богдан напередодні на брифінгу після консультацій президента із главами фракцій Верховної Ради заявляв про те, що Зеленський хоче призначити на цю посаду "людину з його найближчого оточення, якій він довіряє". 

Крім того, Володимир Зеленський почав робити перші призначення – на його офіційному сайті з'явилася низка указів щодо глави Адміністрації президента, його заступників, а також помічників та радників. Ми зібрали профайли представників апарату Зеленського й коротко розповідаємо, хто вони.

ВідеоАндрій Богдан переконаний, що потрапив під закон про люстрацію "абсолютно несправедливо"

Новопризначений голова АП визнав, що на нього поширюється дія закону про люстрацію. Це неможливість обіймати високі посади до 2024 року як людині, що засвітилася на високій посаді за часів Януковича. Утім, на переконання Андрія Богдана, він "потрапив під цей закон абсолютно несправедливо". Після призначення на посаду Богдан вже зробив гучну заяву про можливе проведення референдуму, на який винесуть рішення щодо проведення прямих переговорів із Росією щодо мирних угод.  

Андрій Богдан переконаний, що потрапив під закон про люстрацію "абсолютно несправедливо"

Залиште свій коментар

Вибір редакції