Заступник Генпрокурора заявив, що не має жодних зв'язків з колишніми одіозними прокурорами

Назар Холодницький розповів як потрапив у Київ та обійняв високу посаду. 

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький спростовує інформацію в ЗМІ щодо своєї наближенності до колишніх високопосадовців у ГПУ. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Укрінформ.

"У нас в державі прийнято вважати, що посадовець має бути чийсь. Мене з ким тільки не пов'язували - і з колишнім прокурором Київської області Гайсинським, з колишнім заступником генпрокурора Голомшею. Один колись на роботу брав, і я його раз бачив під час призначення, а в іншого - три місяці працював у команді, після чого відносини підтримуються на рівні "добрий день, як ваші справи", не більше", - розповів Назар Холодницький.

Також, чиновник розповів, що потрапив до Київської прокуратури, лише тому, що у Львові не було вільних місць на посаду.

"Коли почався розподіл спеціалістів, я хотів лишитися у Львові, але не було місць. Тоді в університеті дали направлення в прокуратуру Київської області, яку на той час очолював Гайсинський. Він мені й запропонував місце в Києво-Святошинській прокуратурі",  - додав зам. генпрокурора.

Холодницький пояснив, що відпрацював у районній прокуратурі 7 років, та жодного кар'єрного росту не досяг.

"З часу приходу Януковича і до повалення його режиму я жодного кар'єрного росту не зробив: як був старшим помічником прокурора району в 2009 році, так і лишився. Просто у 2012 році під час реорганізації цю посаду назвали "старший прокурор прокуратури", - додав він.

Нагадаємо, Віктор Шокін назначив Назара Холодницького Головою антикорупційної прокуратури. На розгляді були два кандидати на посаду, Максим Грищук та Назар Холодницький.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: