Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова АП за Порошенка Райнін прокоментував перехід до ОПЗЖ

Він не погодився, що "Опозиційна платформа — За життя" — це проросійська політсила.

Ексглава Адміністрації президента часів Петра Порошенка Ігор Райнін прокоментував свій перехід до "Опозиційної платформи — За життя".

Про це він сказав під час діалогу з представниками Нацдружин, які прийшли до його офісу з "попереджувальним" візитом, передає UA: Харків.

Так, один з активістів запитав у Райніна: "Яким чином ви опинилися по той бік барикади?". Той відповів: "Це моє право".

Активісти зауважили, що ОПЗЖ — це проросійська партія, але Райнін з цим не погодився.

"Хто тут проросійськи зацікавлений? Я повторюю вам те, що я говорив тисячу разів. Крим і Донбас — це Україна", — заявив він.

Нагадаємо, колишній очільник Адміністрації президента часів Петра Порошенка Ігор Райнін став головою харківського осередку партії "Опозиційна платформа – За життя". На представлення Райніна до Харкова приїхав співголова фракції ОПЗЖ у парламенті Юрій Бойко. Він зазначив, що Райнін завжди був разом із їхньою партією, однак про це "не можна було говорити". 

Представниця фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко назвала Райніна "ситуативним попутником". Соратниця Геращенко у партії Ірина Фріз припустила, що Райнін так вчинив, "тому що "п’ята колона" Кремля працює. І свої кадри вони ретельно зберігали та просували задля дискредитації діяльності команди п’ятого президента".

Залиште свій коментар

Вибір редакції