Голова ЦВК закликав Луганщину невідкладно подати інформацію про активність виборців

Зі свого боку ЦВК робить все можливе для отримання такої інформації.

До ЦВК досі не надійшли дані про явку виборців в одномандатному виборчому окрузі №144 у Луганській області, тому голова ЦВК Михайло Охендовський закликав весь склад ОВК №114 всупереч об'єктивним технічним складнощам, в максимально короткий термін надіслати дані про активність виборців станом на 16:00 і 20:00.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЦВК.

У ЦВК вважать, що подальша відсутність інформації від ОВК не може пояснюватися тільки складнощами з функціонуванням телефонного зв'язку на окремих виборчих дільницях одномандатного округу №114.

"Будь-який вплив "людського фактору" на своєчасне та коректне введення відповідної інформації в систему "Вибори" є неприпустимим", - нагадують у ЦВК.

Зі свого боку ЦВК робить все можливе для отримання такої інформації. ОВК № 114 по телефону надається вся необхідна консультативно-методична допомога.

Про ситуацію проінформовано відповідні правоохоронні органи.

Нагадаємо, додаткові вибори у Верховну Раду були призначені у зв'язку з переходом нардепів на інші посади. Наприклад, у Дніпрі та Чернігові нардепи стали міськими головами, а кандидати від Івано-Франківської та Полтавської області – зайняли місця в уряді.

Вибирали нардепів у 23-му окрузі Волинської області, 27-му Дніпропетровської, 85-му Івано-Франківської, 114-му Луганської, 151-му Полтавської, 183-му Херсонської та 206-му Чернігівської. За даними ЦВК, в цілому зареєструвалися 371 кандидат, з них 286 – самовисуванці, а 85 – представники політичних партій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: