Президент задовольнив прохання очільника Дніпропетровської області.
Голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський подав у відставку.
Про це у Twitter повідомив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко.
"Президент підписав Закон "Про внесення змін до Закону "Про акціонерні товариства" і задовільнив прохання про відставку Ігора Коломойського", - йдеться у повідомленні.
Народний депутат України Борис Філатов у Facebook додав, що заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан теж подав у відставку.
На сайті Адміністрації президента зазначається, що Порошенко підписав указ про відставку під час зустрічі з Коломойським.
Виконувати обов'язки голови Дніпропетровської ОДА буде Валентин Резніченко. Свого часу він очолював "Український медіа холдинг", коли той належав нинішньому главі Адміністрації президента Борису Ложкіну. Місяць тому Резніченко очолив Запорізьку обладміністрацію.
Президент підписав Закон "Про внесення змін до Закону "Про акціонерні товариства" і задовільнив прохання про відставку Ігоря Коломойського.
— Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) 24 Березень 2015