Голова МЗС Німеччини не бачить можливостей для послаблення антиросійських санкцій

Дата публікації
Голова МЗС Німеччини не бачить можливостей для послаблення антиросійських санкцій

Reuters

Таку заяву він зробив напередодні візиту до Києва.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив в середу, що наразі немає ніякого прогресу у виконанні Мінської угоди на сході України. Це означає, що наразі не йде мови про скасування санкцій проти Росії.

Про це Габріель заявив у Вільнюсі під час спільної прес-конференції із литовським міністром зовнішніх справ Лінасом Лінкевічусом, передає Reuters.

"Немає будь-яких зрушень, тому ми не в змозі зняти санкції, незважаючи на те, що, ймовірно, усі в Європі бажають поліпшення відносин із Росією", - сказав німецький міністр.

Зазначимо, що заява Зігмара Габріеля пролунала напередодні його першого візиту до України. Голова МЗС Німеччина перебуватиме у Києві 2-3 березня, у нього заплановані зустрічі із українським колегою Павлом Клімкіним, а також президентом України Петром Порошенком, передає Deutsche Welle.

Очікується, що на зустрічах увагу буде приділено ситуації на Донбасі та можливостям реалізації Мінських домовленостей.

Нагадаємо, напередодні президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новим президентом Німеччини, Франком-Вальтером Штайнмаєром.

воє президентів обговорили нову ескалацію російської агресії на Донбасі. При цьому вони зосередилися на загостренні гуманітарної ситуації в районі Авдіївки, де російські бойовики продовжують обстрілювати цивільні об'єкти і, зокрема блокують доступ до фільтраційної станції, що ставить під загрозу водопостачання для цілого регіону.

Петро Порошенко також висловив очікування, що в березні буде продовжено дію так званого "кримського пакету" санкцій. 

Новий голова МЗС Німеччини заявив, що Росія має вплинути на сепаратистів на Донбасі

Новий голова МЗС Німеччини заявив, що Росія має вплинути на сепаратистів на Донбасі

Наступна публікація