Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова Одеської ОДА відмовився залишати свій пост – вважає указ президента незаконним

Він також підтвердив, що має дружні стосунки з екс-головою ОДА Ігорем Палицею.

Усунений голова Одеської ОДА Максим Степанов відмовляється залишати свій пост попри указ президента.

Про це він заявив на брифінгу 8 квітня.

За словами чиновника, указ є незаконним, адже очільників місцевих адміністрацій можна звільнити тільки за поданням Кабміну.

"Дуже дивний документ, який нічого спільного з законодавством України не має", - заявив Степанов. На його думку, президент перевищив свої повноваження.

Щодо чуток про причини звільнення, Степанов наголосив, що вибори в області відбулися вільно і чесно. "Неважливо який вибір зробили люди, важливо, що вони зробили його вільно", - заявив він, коментуючи результати голосування в області (Володимир Зеленський - 41,26%, Юрій Бойко - 21,92%, Петро Порошенко - 9,08%).

Судячи з опублікованої на його сторінці у Facebook світлини, він пов'язує своє звільнення саме з виборами.

#чеснівибори

Опубліковано Maksym Stepanov Понеділок, 8 квітня 2019 р.

На питання журналістів, чи справді його звільнили "за дружбу" з Ігорем Палицею, екс-очільником ОДА, Степанов зазначив, що ніколи цю дружбу не приховував. За його словами, він з Палицею товаришує вже 15 років. "Якщо у нас почали керуватися під час виконання повноважень стосунками і чутками, то це катастрофа", - заявив Степанов.

Нагадаємо, на сайті президента з'явилися укази, датовані 6 квітня, якими Степанова усувають від посади голови Одеської ОДА, його обов'язки покладаються на Сергія Паращенка. Як каже Степанов, йому пропонували самостійно написати заяву на звільнення, але він відмовився. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції