Голова Офісу Зеленського розповів, скільки отримує зарплати та хто може замінити його на посаді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Андрій Богдан провів для ТСН екскурсію адміністрацією президента.

Колишній Голова Адміністрації, а зараз керівник Офісу президента Андрій Богдан вперше показав свої володіння на Банковій та модний електромобіль. Про особисте життя, стосунки з Коломойським та протистояння між ним та оточенням Зеленського, у ТСН.19:30.

Андрій Богдан щойно від Володимира Зеленського. Відтепер керівник офісу президента, а в минулому професійний юрист, економіст, працював в органах державної влади.

Перше, що бачимо у його велетенському кабінеті – це вішалку з краваткою. "Моя краватка, вона висить. Це таке собі емердженсі. Якщо міжнародна делегація, то вдягаю", - каже він.

Богдан_краватка
ТСН.ua

Окрім краватки, свого в Андрія Богдана тут мало. Утім, є дещо своє у внутрішньому дворику на Банковій - електромобіль Tesla.

На запитання, чому він не на Maybach, Ferrari чи Land Rover, каже: "Це як телефон Nokia та iPhone". Коштує авто близько 100 тисяч доларів.

Він обирає американське скрізь. "Комп'ютер Apple - єдиний мій особистий пристрій тут", - каже. Крім того, має три телефони.

"Я зараз проходжу ребрендінг. Бо в один день у мене було близько 500 повідомлень на годину. Поступово переходжу на новий номер, який в мене є", - розповідає він.

- Третій телефон для близьких.

Володимир Зеленський має доступ до нього?

- Володимир Зеленський має доступ до всіх трьох. Це єдиний, хто не має сепарації по напрямках. У нього є особливість:  він їх забуває. Плутає і злиться: "Чому ти не брав трубку". Я запитую, на який телефон дзвонив? Не на той.

Відео Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

Колишній голова АП, а нині керівник Офісу президента Андрій Богдан вперше показав свої володіння на Банковій та модний електромобіль. ТСН відверто розказав про особисте життя, стосунки з Коломойським, чи є протистояння між ним та оточенням Зеленського і головне - чи боїться він піти з посади через люстрацію.    

Керівник Офісу президента Богдан відверто про Коломойського, люстрацію й особисте життя

Третій телефон – для дружини і дітей?

- Я не одружений. У мене чотири дочки.

Чоловіки, у яких народилися доньки, дуже м’які?

- У них дорога до Раю без черги.

Холостяк, 42 роки, чотири доньки. Який тип жінок вам подобається?

- Щирі, красиві жінки з українською вродою і українським характером.

 Чим вона може вас підкорити?

- Розум, вміння себе поводити у суспільстві і такий спокійний добрий погляд на взаємини з чоловіком.

Від жінок переходимо до роботи. На запитання, що за телефон на столі, він сміється і каже: "Центр управління державою".

Ви взагалі комусь дзвонили по цьому телефону?

- Не дзвонив ніколи. Це рудимент, я вважаю.

кабінет_богдана
ТСН.ua

Володимиру Олександровичу не дзвонили?

- Оце окремий телефон. Це телефон зворотного зв’язку.

Богдан розповів, що кабінет президента Зеленського на четвертому поверсі.

"Ви знаєте, що це кабінет, де Леоніда Даниловича Кучму нібито записував майор Мельниченко. Оце в кутку. Диван. Під яким стояв магнітофон бобінний. Це завжди був кабінет Президента України. У зв’язку з цим касетним скандалом президент Кучма переїхав на четвертий поверх. А цей кабінет залишився для Голови АП. І тут сидів і Льовочкін, і Клюєв, Балога", - розповів він. 

Життя змінилося?

- Змінилося. Я намагаюсь руйнувати стереотипи. Глава Адміністрації не ходить просто так в ресторан. Я можу відвідати кіно, нічний клуб.

Ви можете на когось полаятися?

- Так, постійно. Я дуже жорстка людина.

На запитання, чи має протистояння з командою Володимира Зеленського, зокрема, з людьми з "95 кварталу" каже: "У мене є жорстке протистояння. Я просто вимагаю, вимагаю від них, аби на сцені 95 кварталу були жарти не тільки з нинішнього  президента, а з його голови адміністрації. Я вважаю, що мене і мою діяльність не заслужено обходять увагою".

Чи є протистояння між вами та першим заступником?

- Страшне протистояння. Він весь час забирає мій салат. (сміється).

Де?

- Коли ми обідаємо, в першу чергу він з’їдає мій салат.

Це така помста, за те, що він не став Головою Адміністрації президента.

- Ні, я йому постійно пропоную, що ми можемо помінятися. Він завжди казав – ні, але останній раз погодився. Так що, можливо, у зв'язку з реорганізацією це буде Офіс президента, а не адміністрація президента. Можливо, ми поміняємося місцями. Можливо, я буду першим помічником. Є такий план. А Сергій Шефір може стати головою Офісу президента.

Ще вас називають людиною, дуже близькою до Ігоря Коломойського.

- Я був його адвокатом. Ну знов ж таки мені закидають близькість до багатьох персоналій. За останні роки я був адвокатом дуже багатьох політиків, великих бізнесменів.

Вам це заважає?

- Ні.

Ви часто телефонуєте Ігорю Коломойському?

- Давно з ним не спілкувався. Але так, іноді розмовляю. Раніше практично кожен день зустрічався. Зараз я не можу з ним зустрітися і випити кави. Я не є людина Коломойського. Я є людина Зеленського.

тесла_богдан
ТСН.ua

Ви люстровані. Не переживаєте, що за це вас можуть прибрати з посади?

- Чи можуть мене прибрати? Можуть, нехай приберуть. Голова Адміністрації президента не є тією посадою, яка підпадає під люстрацію. І якщо буде доведено зворотне,  то  я у будь який момент можу звільнитися. Повірте, це не важко мені зробити.

До речі яка ваша зарплата?

- Трошки менше ніж у президента. Десь в районі 24 тисяч гривень (сміється). Але я її до сих пір не отримав.

Ви амбітна людина в політиці? Ми можемо побачити вас в перспективі в кріслі прем'єр-міністра?

- Поки ні, але ноубоді ноуз.

Кореспондент ТСН Даша Щаслива.

Залиште свій коментар

Вибір редакції