Голова ОП заявив, що не впливає на будь-які рішення щодо "Привату"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, він відмежувався від цих питань.

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан заявив, що він не приймає рішення щодо "Приватбанку". Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Українська правда".

"Я відмежувався від інформаційних потоків і не дотичний до прийняття будь-яких рішень по "Привату", - зазначив Богдан.

Також голова ОП розповів, що він "іноді спілкується" з бізнесменом Ігорем Коломойським.

"Я не можу сказати, це напружені чи не напружені відносини (у Богдана з Коломойським – ред.).  Так, у нас є різні погляди на різні події, які відбуваються у парламенті, наприклад. Деколи наші погляди співпадають. Але в будь-якому випадку, не Коломойський визначає політику України, а Володимир Зеленський", - додав він.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економічну стабільність держави, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Зазначимо, рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього бізнесмен Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є принциповим

Відео Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

Визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій "ПриватБанку". Господарський суд столиці призупинив відповідне провадження на етапі дебатів. До закінчення розгляду іншої - пов'язаної справи. Учасників процесу про це не попередили, і на заплановане засідання вони прийшли. Але до суду потрапити не змогли: анонім повідомив про замінування.  

Засідання у справі націоналізації "ПриватБанку" не відбулося

Залиште свій коментар

Вибір редакції