Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Голова "Слуги народу" анонсував "Трускавець-2" для нардепів із цифрової грамотності та декларування

Захід відбудеться наприкінці січня.

Народні депутати від партії "Слуга народу" знову будуть вчитися. Повторну "школу депутата" планують провести наприкінці січня - у міжсесійний період.

Про це в ефірі "Радіо НВ" сказав голова партії "Слуга народу" і перший заступник голови однойменної парламентської фракції Олександр Корнієнко.

Однією з тем тренінгу буде цифрова грамотність - на тлі скандалу з листуванням нардепів від "Слуги народу" з пранкером Джокером.

"У нас вже є кілька партнерів, які готові, коли трішки стихне цей наш весь процес, у нас є ідея зробити "Трускавець-2“ десь між сесіями - можливо, в кінці січня. І ми обов’язково туди включимо цей пункт (цифрової грамотності) і пункт про декларування", - розповів Корнієнко.

Нагадаємо, одразу після парламентських виборів тоді ще майбутні депутати від "Слуги народу" з'їхалися до Трускавця на тижневе навчання.

Семінари-тренінги для новообраних народних депутатів відтепер відбуватимуться також і за кордоном, у США. Про це повідомила заступниця голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Відео Депутати від “Слуги народу” завершили експрес-навчання в Трускавці

Випускники Ріксос-Прикарпаття. Так глузливо в мережі називають депутатів від Слуги народу, які закінчили тижневий тренінг Київської школи економіки у Трускавці. Але самі вони, здається, на такі жарти не ображаються. Натомість, твердять: встигли багато чому навчитися за ці сім днів. Що саме засвоїли майбутні парламентарі та що з цього приводу думають експерти - дивіться в сюжеті. 

Депутати від “Слуги народу” завершили експрес-навчання в Трускавці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції