Голова ВР назвав першочергові закони для нової коаліції

Парубій розповів про ключові реформи, які стоять на порядку денному.  

Боротьба з корупцією, децентралізація та реформи у секторі оборони і безпеки – це ключові напрямки роботи Верховної Ради з новою коаліцією.

Паро це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

"Я можу швидше назвати сфери, а не конкретно законопроекти, які, на мою думку залишаються ключовими і прерогативними. Це реформування сектору безпеки і оборони. Буде дуже важливий пакет законів і продовження реформ антикорупційної. Вважаю надважливою судову реформу", - сказав він.

Говорячи про зміни у Конституцію України, Парубій зазначив, що Основний закон країни потрібно змінювати у кількох сферах – децентралізація, судова реформа і зняття недоторканості з депутатів.

На думку Парубія, ефективність роботи коаліції в ухваленні нових законів буде залежати від реформування самої Верховної Ради. Він запевнив, що депутати будуть працювати над тим, щоб усі намічені реформи були проведені якнайшвидше.

Нагадаємо, нова коаліція ухвалила рішення про висування Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра, про обрання Андрія Парубія на посаду спікера, Ірини Геращенко – на посаду першого віце-спікера. Втім, залишається лише одна вакантна посада в уряді. Блок Петра Поршенка не погодив міністра з питань охорони здоров'я.

ВідеоПарубій розповів, які закони в першу чергу голосуватиме Рада із новою коаліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: