Головний редактор сайту "Страна.ua" Гужва заявив, що Австрія надала йому притулок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гужва просив притулку у австрійської влади від січня, коли виїхав до Відня.

Влада Австрії надала притулок головному редактору інтернет-видання "Страна.ua" Ігорю Гужві.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Сьогодні я отримав повідомлення, що влада Австрійської республіки задовольнили мою заяву і надали мені притулок!" - написав він.

Гужва додав, що вдячний владі Австрійської республіки та усім, хто його підтримував.

Нагадаємо, наприкінці червня 2017 року головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву було затримано за підозрою у тому, що той отримав 10 тисяч доларів за те, щоб не публікувати компромат на одного з політиків. За словами Гужви, за місяць до того люди депутата від Радикальної партії Лінька запропонували йому гроші за нерозміщення матеріалів щодо конфлікту Лінько і радника голови МВС Іллі Киви. Гужва запевняв, що відмовився від грошей. Після арешту він вніс за себе заставу у розмірі 1 млн 35 тисяч 300 грн, що становить 850 мінімальних зарплат. 

Наприкінці січня цього року Ігор Гужва виїхав за межі України та попросив політичного притулку в Австрії. Там йому допомагав з процедурою отримання притулку перший заступник глави Адміністрації екс-президента Януковича Андрій Портнов (нині - керівник телеканалу Newsone), який також оселився у Відні. Гужва впевнений, що прокуратура просто забула подати клопотання про подовження йому запобіжного заходу, тому йому й дозволили вилетіти з країни.

ВідеоГоловного редактора "Страна.ua" Гужву оголосили у розшук

Це рішення Шевченківського райсуду Києва. Про це клопотала прокуратура, бо підозрюваний ухиляється від слідства. Натомість адвокати запевняли, що Гужва за кордоном лікується й повернеться до України 20 лютого. Сам Гужва заявляв, що проситиме в Австрії політичного притулку. Ігорю Гужві закидають здирництво.

Головного редактора "Страна.ua" Гужву оголосили у розшук

Залиште свій коментар

Вибір редакції