"Головний шпигун Америки" назвав основну мету Путіна і чим вона загрожує Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джек Девайн вважає, що президент Росії хоче встановити контроль над країнами-сусідами.

Головна мета глави Кремля Володимира Путіна – відвоювати більшу роль на світовій арені, і така політика загрожує Україні. Про це в коментарі ТСН.ua розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, якого називають "головним шпигуном Америки".

На його думку, Путін намагається повернути Росії вплив, зіставне з СРСР.

"Радянський Союз був більшою країною з більш сильною армією і економікою. Росія не такий великий гравець, але в неї є ядерна зброя. Основна мета Путіна — спробувати відвоювати більшу роль на світовій сцені і саме це загрожує Україні. Щоб повернути вплив зіставний з тим, що був у СРСР, Москві потрібен контроль над країнами-сусідами", - пояснив Девайн, який пропрацював в американському розвідувальному управлінні понад 30 років.

Він також зауважив, що така політика російського президента – не далекоглядна, до того ж не відповідає реаліям сьогодення. "Я вважаю, що Путін - дуже ефективний тактик, але значно слабший стратег. У нього стара та короткострокова стратегія, яка розрахована на внутрішнього споживача. Він не здобуває союзників, а отримує більше ворогів. Вашингтон змінюється, стає більш реалістичним у своїх оцінках Росії", - пояснив експерт.

Джек Девайн – ветеран ЦРУ, який пропрацював у управлінні від 1967 до 1999-го року. Він брав участь у наймасштабніших операціях американської розвідки, зокрема, воєнному перевороті в Чилі в 1973 році, а також захопленням наркобарона Пабло Ескобара у 1993-му.

Нині Девайн працює у приватному секторі, а в Київ приїхав презентувати власну книгу "Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки".

Відео Скасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Скасувавши зустріч з Путіним на саміті G20, Сполучені Штати вимагають повернення полонених українських моряків. Так рішення Дональда Трампа відмовитись од переговорів з російським колегою прокоментували у Державному департаменті США. 

Скасована зустріч: чому Трамп відмовився від переговорів з Путіним

Залиште свій коментар

Вибір редакції