"Голуб'яточко моє": Мама Савченко написала доньці листа, якщо тюремники її так і не пустять

До українки пустили лише адвокатів.

Мама української льотчиці Надії Савченко Марія з 9-ї ранку чекає під СІЗО, аби зустрітись із донькою та особисто привітати з 35-річчям.

Як передає кореспондент ТСН, Марія Іванівна прилетіла до Росії напередодні, аби вже зранку побачитися з Надією. Однак, начальник тюрми у побаченні відмовив.

Втім, Марія Іванівна сподівається, що рішення змінять. Тюремники забрали в неї заяву на дозвіл побачення та паспорт, а також під опис забрали гостинці, яких для доньки мама привезла цілу валізу. Нині мама Савченко з консулами у дипломатичному авті чекають на рішення під СІЗО. До Надії пустили лише її адвокатів – Марка Фейгіна та Миколу Полозова. Дії російських тюремників Савченко-старшу обурили, з донькою востаннє бачилась 24 грудня минулого року, а вже у березні їм не дозволили побачитись.

"Душогуби! це ж не люди, це душогуби! Не могла таке подумати. Я бачу, що тут люди навколо "сексоти" - усюди дивляться, кругом нас оце ходять, підслуховують, це не країна, а це страшне. Звичайно, розстроєна. Їхати більше, ніж за тисячу кілометрів, щоб побачить дитину, і не пускають. Не можуть вони порушити закон, нам сказав начальник тюрми Колганов. А скільки ви вже порушили законів. У нас воюєте, у нас вбиваєте, і це викрасти людину, перевезти її сюди і судить, - то це не порушення закону? Це який закон порушили?!" - обурилась Марія Іванівна.

На випадок, якщо її так і не пустять до іменинниці, мама Савченко написала листа з привітанням. У ньому звертається до Наді – "голуб'яточко моє". Льотчиці найбільше подобається, коли мама її так називає.

Керівництво ізолятора пояснило свою відмову - кажуть, засудженим дозволяють побачитись з рідними лише раз на два місяці.

Льотчиці, військовополоненій та Герою України Надії Савченко сьогодні виповнюється 35 років, і це другий день народження, який вона зустрічає в російській в'язниці. За які, часом зворушливі, а часом дуже зухвалі вчинки Надю полюбили мільйони, згадав ТСН.ua.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Маму Надії Савченко кілька годин не пускають до полоненої

Мама української льотчиці Надії Савченко Марія з 9-ї ранку чекає під СІЗО, аби зустрітись з донькою та особисто привітати з 35-річчям. Як передає кореспондент ТСН, Марія Іванівна прилетіла до Росії напередодні, аби вже зранку побачитись з Надією. Однак, начальник тюрми у побаченні відмовив.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: