Гончаренко подав до Ради законопроєкт про заборону використання смартфонів школярами на уроках

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп запевнив, що на перервах діти зможуть користуватися гаджетами.

Народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко підготував та подав до Верховної Ради законопроєкт про обмеження використання смартфонів на уроках в українських школах.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Подав у Раду закон, щоб заборонити у школах використання смартфонів на уроках. Це має допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним та зменшити кількість випадків інтернет-булінгу", - написав він.

За словами Гончаренка, заборона на різноманітні гаджети у школах вже діє у Франції, Греції, деяких штатах Америки.

Також нардеп наголосив, що пропонує забороняти використання смартфонів тільки на уроках.

"На перервах смартфонами потрібно і можна користуватися. Якщо на уроках вчителю для заняття потрібно, щоб діти користувалися смартфонами - то це теж можна", - додав він.

Гончаренко зазначив, що сучасні гаджети надають доступ до будь-якої інформації, що є великою перевагою, проте це також і обширний доступ до ігор та соціальних мереж, що може відволікати безпосередньо під час навчального процесу.

"Глобально постійне "зависання" у телефоні спричиняє не лише велике навантаження на очі та малорухливий спосіб життя, а й призводить до замкнутості дітей, до скорочення спілкування з однолітками та батьками у реальному житті, а також до поширення жорстокого цькування в онлайні", - резюмував він.

Подав у Раду закон, щоб заборонити у школах використання смартфонів на уроках Очевидно, що наразі сучасні гаджети...

Опубликовано Олексій Гончаренко Четверг, 23 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше міністерка освіти Ганна Новосад заявили, що українські школярі, у яких успішність нижча за середню, зможуть поліпшити знання на додаткових уроках. Фінансуватиме їх держава.

Залиште свій коментар

Вибір редакції