Гончаренко пояснив, хто їде, а хто ні на сесію ПАРЄ від України

Дата публікації
Перегляди
3988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гончаренко пояснив, хто їде, а хто ні на сесію ПАРЄ від України

Олексій Гончаренко / Фото: УНІАН

Нардеп наголошує, що представники від української сторони мають їхати у будь-якому разі.

Україна відмовилася від подання нового складу делегації на сесію ПАРЄ, однак представники старої делегації збираються їхати. Про це повідомив нардеп від фракції ЄС Олексій Гончаренко.

Народний обранець стверджує, що оскільки новий склад не подається на найближчу сесію, то чинним залишається старий склад делегації.

"Це серйозний дипломатичний сигнал, який демонструє реакцію країни на повернення в ПАРЄ російської делегації без санкцій. Але інтереси України треба відстоювати. Тому ті представники старої делегації, які увійшли і до нового складу, включно зі мною, збираються їхати на сесію, щоб представити позицію України", - написав Гончаренко на своїй сторінці у фейсбуці 21 вересня.

Украина не подает новый состав делегации на ближайшую сессию ПАСЕ, но от Украины едут представители старой делегации,...

Опубліковано Олексієм Гончаренком Субота, 21 вересня 2019 р.

Депутат назвав неприпустимим не озвучування позиції України в організації за умов, що там є Росія. Також він заявив про необхідність участі у сесії обраної учора, 20 вересня, голови делегації Єлизавети Ясько.

Варто відзначити, що від минулого складу делегації від України в ПАРЄ, крім Гончаренка, залишилися Юлія Льовочкіна і Сергій Соболєв.  Стартує сесія ПАРЄ 30 вересня.

Про те, що Україна не відправлятиме свою делегацію на осінню сесію ПАРЄ раніше повідомив нардеп від "Слуги народу" та голова комітету з питань зовнішньої політики Богдан Яременко. На такий крок вирішили піти через нехтування ПАРЄ власними ж принципами.

25 червня ПАРЄ підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі РФ запросили повернутися до роботи в Асамблеї без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації. 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація