Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук і Дубілет запроваджують нову систему оцінки ефективності керівників ОДА

Вона отримала назву КРІ.

Із 2020 року роботу керівників обласних державних адміністрацій в Україні будуть оцінювати за допомогою спеціальної нової системи. Про це повідомив у фейсбук прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

З наступного року вводимо КРІ (ключові показники ефективності) діяльності керівників ОДА. Сьогоднішню селекторну...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Він зауважив, що система КРІ (ключові показники ефективності) була розроблена разом із міністром Кабінету міністрів Дмитром Дубілетом, а її впровадження обговорили на селекторній нараді з керівниками українських регіонів. На думку керівника Кабміну, новація допоможе зробити діяльність органів державної влади на місцях ефективнішою.

"Ми дамо змогу навчитися та отримати нові компетенції тим, хто цього хоче. Але якщо держслужбовець показує низькі результати і не хоче вчитися – йому доведеться попрощатися зі службою. Держпосада не повинна бути місцем, де працівник просто чекає пенсії та користується пільгами", - заявив Гончарук.

Як повідомлялося, днями в Україні спростили та удосконалили процедуру прийому на роботу на топпосади держслужби через відкриті конкурси. Гончарук пояснив, що зміни мають відкрити шлях до роботи в органах влади менеджерів із бізнесу, котрі є ефективними, але не мають досвіду чиновників.

Відео Мільярд доларів на дороги: Гончарук погодив із європейськими банками кредит на шляхову інфраструктуру

У Кабміні кажуть, що гроші підуть на реконструкцію траси "Київ-Одеса" у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях. Загальна протяжність - понад 340 кілометрів. Іншу частину кредиту направлять на будівництва північної ділянки львівської об'їзної дороги.

Мільярд доларів на дороги: Гончарук погодив із європейськими банками кредит на шляхову інфраструктуру

Залиште свій коментар

Вибір редакції