Гончарук написав заяву про відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ вже передали Зеленському.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук сьогодні, 17 січня, повідомив про те, що написав заяву про відставку і передав її президенту Володимиру Зеленському. Про це очільник уряду написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За його словами, через злиті у мережу аудіозаписи у людей могло штучно виникнути уявлення, що він та його команда не поважає президента. Гончарук запевняє, що це – не правда.

"Я прийшов на посаду — виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до президента, я написав заяву про відставку та передав її президенту з правом внесення в парламент", - йдеться у пості урядовця. 

Дорогі українці! Останні 4 місяці команда Президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась. Вже за цей...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Четвер, 16 січня 2020 р.

На думку Гончарука, Зеленському українці висловили безпрецедентну довіру, а тому він має повне право оцінювати ефективність кожного члена команди. 

Про те, що заяву Гончарука вже отримано, повідомив Офіс президента. 

"Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс президента України повідомить окремо", - йдеться у повідомленні. 

Президент України отримав подане Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком прохання про відставку. Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента України повідомить окремо.

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 16 січня 2020 р.

Нагадаємо, 15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави, мовляв, він нічого не тямить в економіці.

Справжність цих записів не підтверджена. Подібна нарада в такому складі була місяць тому, в середині грудня, про що свідчить новина на сайті Нацбанку. Пресслужба Кабміну зазначила, що "не має інформації щодо справжності жодного аудіо- чи відеозапису, що розповсюджуються у мережі Інтернет. Інформація щодо заяви про відставку прем'єр-міністра не відповідає дійсності". DT.ua із посиланням на джерела пише, ніби це - перші дві із 14 частин запису. Мовляв, ці аудіоролики спеціально оприлюднили перед засіданням фракції "Слуги народу", аби були підстави оголосити недовіру уряду.

Під час засідання фракції увечері 15 січня депутати "Слуги народу" активно обговорювали питання недовіри Гончаруку після оприлюднення скандальних аудіозаписів. Це підтвердила також і депутатка Ірина Верещук. За її словами, було проведено сигнальне голосування про відставку Гончарука, однак вона не розповіла його результати. За даними ЗМІ, за недовіру прем’єру проголосували лише до 20 депутатів "Слуги народу".

Наступного дня, 16 січня,  YouTube-канал "Как обмануть президента" зі скандальними записами був видалений. Тепер залиті відео передивитися не можна, а замість них з'явився напис: "Це відео не доступне, оскільки користувач, який завантажив його, закрив свій обліковий запис YouTube". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції