Гончарук назвав головне досягнення України за десятиріччя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вірить, що Україні є куди розвиватися.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що найбільшим досягненням України за останнє 10-річчя є демократія. Про це він повідомив під час виступу в Києві на Форумі реформ: на шляху до Вільнюса, повідомляє видання Укрінформ.

"Головним досягненням нашої країни за останні 10-річчя є демократія, і як демократія, ми вже відбулися. Звичайно, це робить нас більш вразливими, оскільки інформаційні війни дають можливість комусь розхитувати ситуацію, намагатися зіштовхувати різні верстви суспільства, але головне, що ми маємо дух свободи і бажання змінюватися. Ми точно, як країна, в цьому плані вже відбулися", - заявив Гончарук.

За словами голови уряду, тепер завдання держави - трансформувати українську економіку, над чим і працює уряд. "Це ринок землі, ринок праці, ринок капіталу", - пояснив він.
 
Гончарук зазначив, що минулого року уряд був, в основному, зосереджений на енергетичній безпеці країни, а цьогоріч буде сфокусований на розвитку економіки. "Я впевнений, що країна може змінитися найближчим часом докорінно, і це може зробити нашу державу однією з найбільш успішних і цікавих у світі", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Гончарук заявив, що у першому півріччі 2020 року в Україні запрацює е-кабінет надрокористувача, що мінімізує корупцію в енергетичному секторі та залучить інвестиції. 

Плейлист 21 відео "Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та шукають тих, хто здійснив запис. Правоохоронці прийшли з обшуками до офісу  1+1 медіа. Все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради, та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів - дивіться у добірці сюжетів ТСН.

"Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Залиште свій коментар

Вибір редакції