Гончарук пообіцяв показати програму дій уряду, а держбюджет - ухвалювати на три роки наперед

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кабмін передав до парламенту проєкт держбюджету-2020.

За два тижні новий Кабмін представить план своїх дій.

Про це сьогодні, 15 вересня, під час презентації проєкту держбюджету-2020 сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"У нас було тільки два тижні, щоб опрацювати цей документ, тому це - перший варіант. Він ґрунтується на макропоказниках, які були затверджені ще весною. За два тижні ми подамо до парламенту Програму дій уряду, поділимося своїми думками про те, як ми бачимо інструменти економічного зростання. За потреби, Мінекономіки перегляне макропоказники і ми зробимо відповідні зміни", - сказав Гончарук.

Він зазначив, що найважливіше - закласти в проєкт держбюджету-2020 цілком інший, ефективний, підхід до принципів фінансування видатків.

"Ми дотримуємося принципу, що держави в економіці повинно ставати менше. Бюджет-2020 буде бюджетом ефективності, після якого буде бюджет економічного зростання. Ми плануємо зменшувати видатки на обслуговування державного апарату, бо багато державних грошей витрачається неефективно. Водночас, цей уряд не буде підвищувати податки, їх слід поступово зменшити. Але зробити рівними для усіх. Бо коли податки високі, але їх платять далеко не всі, то це меганесправедливо. І ми це змінимо", - запевнив Гончарук.

Прем’єр-міністр додав, що 2019-й стане останнім роком, коли відбувається щорічне планування бюджету.

"Наша стратегія в тому, щоб з кожним роком державний борг ставав меншим. Для цього мало одного року - треба планувати це на середньо- та довгостроковий період. У цьому році ми востаннє приймаємо бюджет на один рік. Надалі ухваленню бюджету передуватиме ухвалення повноцінної трирічної декларації", - сказав очільник уряду.

Про основні показники проєкту держбюджет-2020 читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Відео Кабмін Гончарука почав обговорення майбутнього проекту бюджету країни на 2020 рік

Новий уряд просто вночі став до виконання обов’язків. Перше засідання провели, поки більшість українців спали. А вже зранку прем’єр Гончарук провів першу пресконференцію. Чи уникав гострих запитань і що обіцяв – дивіться далі.  

Кабмін Гончарука почав обговорення майбутнього проекту бюджету країни на 2020 рік

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції