Гончарук пояснив нашумілу появу на виступі гурту "Сокира Перуна"

Гончарук пояснив нашумілу появу на виступі гурту "Сокира Перуна"

Він наголосив, що на благодійному концерті для ветеранів були різні гурти.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що на захід, де серед іншого виступав гурт "Сокира Перуна", його запросили ветерани. Сам він їхню музику не слухає, а погляди не підтримує.

Про це він заявив під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

"На цей захід мене запросило співтовариство ветеранів. Я вважаю, що ветерани – це люди, які дуже багато зробили для нашої країни, тому я, безумовно, прийняв це запрошення з поваги до цих людей. Наскільки я знаю, на цьому заході було багато різних груп, багато різних людей. Це не був концерт якоїсь однієї групи, на який я спеціально пішов, тому що я фанат. Це не так", - сказав Гончарук.

"Я вважаю, що є багато людей, які використовують різні приводи для того, щоб розколоти українське суспільство. Вони можуть з кого-небудь зробити фашиста, нациста, і для цього їм не потрібно багато клопоту", - додав він.

"Ні про які право- чи ліворадикальних поглядах в моєму випадку точно не йдеться", - підкреслив прем'єр.

Зазначимо, 13 жовтня Гончарук відвідав благодійний концерт для ветеранів бойових дій на Донбасі Veterans strong party. Там серед іншого виступив рок-гур "Сокира Перуна", яка свого часу була відома як український скінхед-гурт.

#Ми_не_сонечки #З_Днем_захисника Ламаємо стереотипи. Ветерани - круті! День захисника - це крута вечірка. Це круті рок...

Опубліковано Оксаною Колядою Неділя, 13 жовтня 2019 р.

Нагадажмо, у червні у мережі з’явилося відео, на якому керівник Офісу президента Андрій Богдан відпочиває на виступі російського артиста Артура Пірожкова та Світлани Лободи в нічному клубі QUEEN. "Взагалі-то артист Олександр Ревва – громадянин України. Дуже патріотичний хлопець", – заявив своєю чергою Богдан.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Наступна публікація