Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук пояснив українцям вигоду від двох платіжок за газ

На думку керівника Кабміна, українці залишилися у виграші.

У січні українці отримали не одну, а дві платіжки – окремо за газ і окремо за його транспортування. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук запевняє, що розділення на дві частини не збільшить сукупну вартість платежу.

За його словами, плата за транспортування завжди існувала, однак раніше вона входила до загального тарифу. Нині ж її відокремили, щоби в споживачів у разі потреби була можливість вільно змінювати постачальника, бо такими є європейські правила ринку та боротьба з монополіями. Прем’єр наголосив, що дві платіжки в січні вкупі все одно обходяться українцям дешевше, ніж одна рік тому.

Гончарук також запевнив, що з лютого Мінсоцполітики буде автоматично нараховувати субсидії, а для тих, хто не користувався газом, буде затверджено мінімальний рівень оплати. Також уряд намагатиметься забезпечити одночасне надходження до споживачів двох платіжок, аби українцям було зручніше сплачувати за послуги.

Відео Українці будуть отримувати дві платіжки за газ

Нові платіжки за газ надійдуть споживачам уже цього місяця. З нового року платіжку за блакитне паливо розділили на дві частини. Тепер українці окремо платитимуть за сам газ і окремо за його доставку. Доречі, за доставку слід платити до 20 числа поточного місяця. За кожен день прострочки буде штраф. Скільки це і що робити, коли платіжка, яку слід було сплатити ще позавчора, прийшла тільки зараз, - у сюжеті.  

Українці будуть отримувати дві платіжки за газ

Залиште свій коментар

Вибір редакції