Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заступник Богдана вперше прокоментував звільнення уповноваженої АМКУ

На місце Загребельської претендує колишня колега Гончарука з BRDO.

Представник офісу президента України Олексій Гончарук вважає правильним рішення звільнення уповноваженої АМКУ Агії Загребельської.

Про це пише видання theБабель.

За його словами, до звільнення Загребельської він не має жодного стосунку, але, згідно з наявною у нього інформацією, вважає його правильним. Розвивати цю тему він відмовився: "Це питання потребує комплексного пояснення логіки дій президента стосовно АМКУ".

Водночас, джерела видання наголошують на тому, що Гончарук пояснював звільнення тим, що Агія є нібито креатурою фігуранта багатьох журналістських розслідувань, народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського. Як доказ заступник голови ОП наводив те, що під час Майдану Загребельська була адвокатом близької до Пашинського Тетяни Чорновол. Тепер на місце Загребельської, крім інших, претендує колишня колега Гончарука з BRDO Ольга Нечитайло.

На початку липня 2019 року президент України звільнив трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету, серед яких Агія Загребельська. Посадовиця активно боролася з великими монополіями, політиками і бізнесменами, які за ними стояли. Журналіст-розслідувач Юрій Ніколов стверджує, що за цим звільненням стоїть заступник голови ОП з економічних питань Олексій Гончарук. Журналіст з'ясував, що рішення про звільнення Загребельської і ще кількох уповноважених з'явилося наприкінці червня після зустрічі голови АМКУ Юрія Терентьєва з Гончаруком. Саме ж рішення ухвалили, порушуючи процедуру, без подання прем'єра.

Відео Антимонопольний комітет України дозволив компанії Рината Ахметова придбати ще два обленерго

Антимонопольний комітет України дозволив одній із компаній Ахметова - ДТЕК - придбати ще дві обленерго - Київське та Одеське. Фахівці з енергетики обурені таким рішенням, адже воно, мовляв, призведе до ще більшої монополізації ринку. Профільний експерт Андрій Герус каже - тепер компанія Ахметова не лише матиме 80% усього вугілля та всіх вугільних електростанцій, а й 42% всіх розподільчих електромереж та майже половину роздрібного ринку постачання електрики.  

Антимонопольний комітет України дозволив компанії Рината Ахметова придбати ще два обленерго

Залиште свій коментар

Вибір редакції