Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гонтарева проігнорувала виклик до Генпрокуратури

Вона чекає на слідчих у Лондоні.

Колишня голова Нацбанку Валерія Гонтарева не прийшла на допит у ГПУ. Вона заявила, що не планувала цього робити, натомість чекає українських слідчих у Лондоні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Великій Британії вона тепер живе й працює, а свою причетність до так званої справи Курченка заперечує. Слідчі ж вважають, що в цій справі може йтися про фінансові махінації в особливо великих розмірах.

У цій справі проходить також ексзаступник глави Адміністрації президента Олексій Філатов. Він до ГПУ прибув в анонсований час, однак заявив, що прийшов не на допит, а в своїх адвокатських справах. Будь-які звинувачення колишній чиновник відкидає і збирається скаржитися на дії прокурорів. "Нема підстав для присвоєння мені статусу підозрюваного, нема підстав для будь-яких процесуальних дій, які можуть проводитися за участю підозрюваного", - пояснив він.

Відео Ексголова Нацбанку Гонтарева не з’явилась на допит у ГПУ – вона чекає на слідчих у Лондоні

Гонтарева заперечує свою причетність до так званої справи "бізнесмена Курченка про фінансові махінації в особливо великих розмірах". Саме в цьому підозрюють її та Олексія Філатова, колишнього заступника глави Адміністрації президента. Він до ГПУ прибув в анонсований час, однак заявив, що прийшов не на допит, а в своїх адвокатських справах.    

Ексголова Нацбанку Гонтарева не з’явилась на допит у ГПУ – вона чекає на слідчих у Лондоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції